سیدمیلاد جعفری:خانه احزاب استان اصفهان به زودی فعال می شود.

195

استان اصفهان در طول تاریخ بویژه پس از مشروطیت نقشی مهم در تحولات سیاسی ایران داشته و در عرصه سیاست داخلی و خارجی ایران نقش آفرین بوده است.
خانه مشروطه اصفهان كه در دوره قاجار همگام با خانه مشروطه تبریز تاسیس شده مردانی بزرگ را در عرصه سیاست ایران اسلامی پرورش داده است.
خانهٔ مشروطه اصفهان مكان گردهمایی آزادی خواهان، مردم، علما، روشنفكران و رجال سیاسی و فرهنگی استان اصفهان بود تا درباره مشروطیت و حكومت قانون و امور مدنی مشورت و همفكری كنند.
هم اكنون در استان اصفهان بیش از 80 تشكل سیاسی ( در 23 شهرستان ) فعال است كه نیمی از آنها مانند حزب همدلی مردم تحول خواه(همت) رویكرد فرا جناهی دارند و مستقل هستند.
بیشتر احزاب كشور در استان اصفهان نمایندگی دارند و نمایندگان آنها با عنوان دبیر یا رئیس حزب یا تشكل سیاسی در این استان مشغول فعالیت هستند. به همین منظور جای خالی خانه احزاب در استان اصفهان بشدت احساس میگردد.
بعد از پیگیری های مستمر جناب آقای سید میلاد جعفری رئیس حزب همدلی مردم تحول خواه استان اصفهان و کسب اطلاع در نتیجه، نامه استانداری اصفهان تحت شماره۲۰/۲۱/۹۱۶۷۳ بهمراه تقاضای تاسیس نمایندگی در خانه احزاب ایران وصول گردید تا در هیات رئیسه تصمیم گیری گردد و به امید عنایت خداوند متعال خانه احزاب استان اصفهان به زودی فعال می شود.

روابط عمومی حزب همدلی مردم تحول خواه استان اصفهان( شماره دبیرخانه: ۰۹۳۷۱۳۹۷۵۸۶)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *