عوامل بانک دی با ایثارگران فقیر ثروتمند می‌شوند!

105

به نام خدا و با سلام

    ” عوامل بانک دی با ایثارگران فقیر ثروتمند می‌شوند “

رسانه فرهیختگان بر اساس گزارشی از ۲۵ بانک‌ و موسسه اعتباری آمار وحشتناکی از پرداخت تسهیلات کلان این بانک ها به اشخاص مرتبط با خود بانک‌ها را ارائه داده است که در این آمار بانک دی در رتبه سوم با پرداخت ۷۹ درصد تسهیلات کلان بانک به اشخاص مرتبط با خود قرار دارد .

اما وجود حساسیت روی بانک دی به دلیل آن است که ۸۵ درصد از سهام این بانک متعلق به دهها هزار نفر از خانواده شهدا و ایثارگران است و دست درازی در این سرمایه و اختلاس و سواستفاده از این بانک خیانتی بس عظیم به این قشر درد کشیده می‌باشد.

از ۹۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اعطایی بانک دی ، مبلغ ۷۷۰۰ میلیارد تومان آن در قالب وام‌های کلان در اختیار اعوان و انصار و مرتبطین خود بانک قرار گرفته است ، در جایی که یک همسر شهید یا یک جانباز برای دریافت ۵۰ میلیون تومان وام از بانک دی ماه‌ها دوندگی کرده و دست آخر هم به نتیجه نمی‌رسد این حاتم بخشی بانک به خودی‌ها چه معنی ای دارد ؟

قشر ایثارگران و جانبازان سلامتی و جان خود را برای این انقلاب در طّبّق اخلاص نهادند و خانواده شهدا برترین سرمایه خود یعنی فرزندانشان را برای حفظ این آب و خاک به انقلاب اسلامی هدیه کرده اند ، مسئولان ارشد نظام اجازه ندهید پاکترین و با گذشت ترین قشر ایران عزیز که اتفاقا همه انان از طبقه ضعیف جامعه هستند دچار تردید از دفاع و حمایت از انقلاب خود ساخته خودشان شوند .

بانک دی را پاکسازی کنید و اجازه ندهید برخی از مدیران سرمایه هزاران ایثارگر را تیول شخصی خود نمایند .

کمیته ایثارگران حزب همدلی مردم تحول خواه ضمن درخواست ارائه گزارش واقعی پرداخت این وامها به افراد را دارد اعلام می‌نماید در صورت عدم اصلاح ساختار مدیریتی این بانک آمادگی خود را جهت درخواست مجوز از وزارت کشور برای برگزاری تجمع قانونی علیه مدیران این بانک را فراهم خواهد نمود .

سيد احمد نبوی

دبیرکل حزب همدلی مردم تحول خواه (همت)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *