حزب همدلی مردم تحول خواه همت
حزب (همت)
،، ۱۷ اسفند ، حزب همت و شهید همت ،،

،، ۱۷ اسفند ، حزب همت و شهید همت ،،

،، ۱۷ اسفند ، حزب همت و شهید همت ،،

«از طرف من به جوانان بگویید چشم شهیدان و تبلور خونشان به شما دوخته است،بپاخیرید و اسلام را و خود را در یابید . نظیر انقلاب اسلامی ما در هیچ کجا پیدا نمی شود نه شرقی نه غربی ، جمهوری اسلامی .اسلامی که ….. ای کاش ملت های تحت فشار مثلث زر و زور و تزویر به خود می آمدند و آن ها نیز پوزه استکبار را بر خاک می مالیدند.» بخشی از وصیتنامه شهید همت .

۱۷ اسفند ۹۷ روزی که ۳۵ سال از شهادت شهید همت میگذرد ، موقعیکه گوشه ای از وصیت نامه شهید همت را میخوانیم جمله به جمله آن برای ما درس دارد ، به مثلث زر و زور و تزویر فکر میکنیم که در این سال ها چقدر گسترده تر شده است ، آیا همتی پیدا میشود که پوزه استکبار خارجی و خائنین داخلی را به خاک بمالد.
انقلابی که سخت به دست آمد و خون های بی شماری که ریخته شد و حاصل آن امروز نهال انقلاب اسلامی، درختی ستبر شده است و در سایه آن جای تک تک شهدا خالیست ، همت شهید شد و ما فقط عکس های او را دست به دست میکنیم و مسولین از او اتوبانی به جای گذاشتند و اینها را به اشتباه به ما بعنوان شهید همت معرفی کردند ، ولی این گونه نیست و هنوز هستند جوانانی که از او آموختند و دست در دست هم با همدلی خود و مردم به پیشرفت و آبادانی کشور فکر می کنند ، هنوز هستند کسانی که در مقابل زر و زور و تزویر داخلی و خارجی می ایستند و از هیچ گلوله ای چه از نفوذی دوست نما و چه از دشمن مستقیم خارجی نمی هراسند .
اگر چشم شهیدان به این جوانان دوخته شده بود باید بدانند که امروز برخی از این جوان ها قدر اسلام و کشور خود را می دانند و خون آن ها را پایمال نمی کنند ، قدم به قدم در میدان جنگ دشمن جا پای سربازان گذشته میهن اسلامی خود می گذراند و همتی مردانه می کنند تا نام همت ها را زنده نگه دارند.

اعضای حزب همدلی مردم تهران(همت) به تاسی از این شهید جاوید و با همت و همدلی مردم ، پیمودن راه آن شهید و دیگر شهیدان این آب و خاک را بر خود واجب می دانند .

انشاالله
سیداحمدنبوی
دبیرکل حزب همت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.