حزب همدلی مردم تحول خواه همت
حزب (همت)
،، برجام برای صلح ، فرجام برای جنگ ،،

،، برجام برای صلح ، فرجام برای جنگ ،،

،، برجام برای صلح ، فرجام برای جنگ ،،

یکسال پیش دونالد ترامپ طی مصاحبه ای خروج آمریکا از برجام را اعلام کرد و بیانیه ای عجیب را قرائت کرد .
یکی از فرازهای این بیانیه اشاره به این داشت که برجام یکی از بدترین و زیانبارترین توافق های آمریکا بوده است و دیگر آنکه ما با خروج خود از برجام و تحریم های بیشتر ایران را به پای میز مذاکره ای می‌کشانیم که تمام خواسته های خود را از آن بدست بیاوریم و در این شو تلویزیونی مطالبی از این دست را پشت سر هم ردیف کرد و در نهایت لیستی از تحریم های متنوع و همه جانبه علیه ایران و ضرب الاجل تعریف کردن برای همه دنیا جهت قطع همکاری با ایران را جلوی دوربین های خبرگزاری های دنیا امضا کرد و خود را بعنوان بی قید ترین رئیس جمهور دنیا به تعهدات بین المللی معرفی کرد .

در یک سال گذشته چه اتفاقاتی رخ داد و آیا آمریکا به مقاصد خود رسیده است ؟
در چندین دور مصاحبه های مسئولین آمریکایی خبر از سقوط دولت ، شورش مردم ، عدم حضور در مراسم ۲۲ بهمن و … داده بودند که هیچکدام محقق نشد و اتفاقا اتحاد و اتفاق مردم در آخرین اقدام آمریکا یعنی تروریستی خواندن سپاه پاسداران ، تمام رشته های یکساله آمریکا برای دوری کردن و فاصله گرفتن مردم از نظام جمهوری اسلامی را پنبه کرد و نشان داد که مردم ایران در تراز تصورات آنان نمیگنجند .

ایران در یکسال گذشته علیرغم فشارهای سنگین آمریکا توانست در منطقه نقش بی بدیل خود را استحکام بخشد و امروز بعنوان قدرت بلا منازع منطقه ای شناخته میشود و قادر است به کمک نیروهای جهادی منطقه و دولتهای دوست در یک زمان در چند جبهه منطقه ای علیه آمریکا حضور داشته باشد موضوعی که اسرائیل و آمریکا از آن به عنوان یک کابوس یاد میکنند .

جمهوری اسلامی ایران در سالگرد یک سالگی خروج مستکبر جهان یعنی آمریکا از برجام طی نظراتی که توسط رئیس جمهور اعلام شد مطالب ویژه و خاصی را مطرح کردند که مهمترین آن اعلام مهلت ۶۰ روزه به اروپا برای رهایی از قیود آمریکا برای تعامل با ایران بوده است که این را میتوان بعنوان غرور ملی یک ملت بزرگ در نظر گرفت .

و اما امروز وظیفه ما و مردم ایران و همچنین جناح های سیاسی از اصلاح طلب و اصولگرا و تحول خواه و دولت و نیروهای مسلح این است که به همه دنیا نشان دهیم که ما یک مشت گره کرده ۸۰ میلیون نفری هستیم و این تنها داروی مقابله با بیماری خطرناکی بنام آمریکا میباشد .
این بیماری کشنده را که دارای ویروسی خطرناک برای نابودی فقط کشورهای آزاده و مستقل جهان میباشد تنها یک دارو و پاد زهر میتواند خنثی و ریشه کن نماید و آن وحدت کلمه ملتهاست.

ما باید به تاسی از یک فرمانده متحد بنام رهبری نظام با اتحاد ملت به سلولهای مرگبار این بیماری در اعضای بدن کشورمان هجوم ببریم و با از بین بردن بی تدبیریها ، فساد ، اختلاس ، اختلاف ، جناح بازی، تجزیه طلبی و ….. این بیماری مهلک را که با تب شدید ضعف معیشت مردم خودش را ظاهر کرده است را با سلامتی و رونق تولید بهبود بخشیم و هم بیماری را مایوس و هم ملت را امیدوار به آینده نماییم .

موقعیکه سفیر پیشین بریتانیا در ایران میگوید : ایران بردباری زیادی به خرج داده است و اروپا شایسته سرزنش است ، ما این سرزنش را با مهلت ۶۰ روزه باید به رخ آنان می کشیدیم، بیایید همه با هم از تصمیم نظام جمهوری اسلامی ایران در حذف دو بند از برجام و مهلت تعیین شده حمایت کنیم .

حزب همت اعتقاد دارد که هر کس از هر گروه و سمت و مسئولیتی در کوره اختلاف ملت بدمد جزئی از این بیماریست .
تحول خواهان با همت با تمام توان خود از این حرکت استقلال طلبانه شورای امنیت کشور حمایت کرده و آماده پرداخت هزینه های مقابله با متکبرترین خلقت خداوند و نمرود زمان دونالد ترامپ خواهد بود .

سیداحمدنبوی
دبیرکل حزب همت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.