اولین جلسه مسئولین ارکان تشکیلاتی حزب همت حضور دبیرکل در دفتر مرکزی حزب برگزار گردید.

اولین جلسه مسئولین ارکان تشکیلاتی حزب همت حضور دبیرکل در دفتر مرکزی حزب برگزار گردید.

201

بنام خدا

اولین جلسه مسئولین ارکان تشکیلاتی حزب همت در روز پنج شنبه مورخ ۹۸/۶/۲۸ با حضور دبیرکل در دفتر مرکزی حزب برگزار گردید.

در ابتدا تمامی اعضا حاضر جهت آشنایی با یکدیگر در جلسه به معرفی اجمالی خود پرداختند و بعد از آن دبیرکل محترم برخی موارد مربوط به نحوه آغاز فعالیت سازمان ها، کمیته ها و واحدها را بیان نمودند.

ایشان اشاره کردند که شکل گیری بخش های تشکیلاتی حزب طبق اطلاعیه ای که قبلا در کانال حزب بارگذاری شده است، متشکل از سه بخش می باشد : بازیابی بخش های فعال سابق، فعال نمودن بخش های غیر فعال سابق و تشکیل کمیته‌هایی با ایده دولت در سایه.

در ادامه این جلسه مصوباتی را بدنبال داشت که ذیلا بدان ها اشاره می شود.

۱. مقرر شد مسئولین کمیته ها، هیات رئیسه خود را مشخص نموده و چنانچه نیاز به تشکیل شورای مشورتی دارند میتوانند حداکثر ۷ نفر از علاقه مندان و متخصصین آن حوزه را جذب نموده تا بعنوان شورای مشورتی در کنار هیات رئیسه فعالیت نمایند.

۲. مقرر شد تمامی مسئولین تاریخ جلسات ماهیانه خود را تا روز شنبه مشخص نموده و به سرکار خانم بیات جهت هماهنگی لازم اطلاع دهند (لازم به ذکر است که الویت تشکیل جلسات در روزهای هفته با عزیزانی است که زودتر تاریخ خود را نهایی نمایند ).

۳. مقرر شد هیات رئیسه هر بخشی جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های اعضای حزب ، فرم های تکمیل شده اعضا را که در دفتر حزب مستند می باشد، بررسی و علاقه مندان و متخصصین به حوزه های خود را شناسایی نموده و در جلسات تخصصی سازمان ها،کمیته ها و واحد ها در راستای همکاری با حزب دعوت بعمل آورند.

۴.مصوب شد مسئولین کمیته ها علاوه بر بررسی فرم عضویت اعضا، بعد از اعلام جدول جلسات ماهیانه در کانال حزب، فراخوانی با محوریت جذب اعضا و دعوت به همکاری از داخل و خارج حزب در بخش های مذکور تهیه و از طریق کانال حزب منتشر نمایند.

۵. مقرر شد که احکام مسئولین ارکان حزب، همزمان با برگزاری همایش مسئولین استانی حزب در ۲۵ مهرماه به هیات رییسه اعطا گردد.

در پایان اسامی بخش های تشکیلاتی حزب بهمراه مسئولین آنها جهت آشنایی اعضا بیان می گردد:

۱. سازمان جوانان: حسین نیک منش
۲. سازمان بانوان: الهام مولوی زاده
۳.کمیته سیاسی : غلامرضا محمدی
۴.گروه مشاورین : محمد علیمرادی
۵. کمیته ورزش: میثم عروجی
۶.کمیته ایثارگران: مرتضی شورجه
۷.کمیته انرژی های نو: علی اصغر افتخاری
۸.کمیته کارمندان: قاسم آذری
۹.کمیته مدیریت شهری: سید مصطفی موسوی فر
۱۰.کمیته فن آوری اطلاعات:شهرام کرد
۱۱.واحد حقوقی: یاسر هشترخانی
۱۲.کمیته مهندسین: محمد اولیائی
۱۳. کمیته گردشگری : مرتضی خاکسار
۱۴. کمیته اقتصادی : محمد رضابورنگ
۱۵. کمیته روابط عمومی : سجاد سیف
۱۶. بخش رسانه: علی شریفی
۱۷. مسئول پهنه جنوب کشور: ایرج منجزی

:لازم به توضیح است هر کدام از اعضا حزب که علاقه مند به قبول مسئولیت در دیگر کمیته های حزب هستند، می توانند به سرکار خانم بیات اعلام نمایند.

تهیه شده توسط نفیسه بیات




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *