حزب همدلی مردم تحول خواه همت
حزب (همت)

طوفان فکری همت: تاثیرگذاری در تعیین سرنوشت خود!

با سلام به همه دوستان عزیز و علاقه‌مندان به تغییر و تحول

مقدمه‌ای بر طوفان فکری همت

امروز با شما درباره یک موضوع مهم و الهام‌بخش صحبت خواهیم کرد که به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت فعال در تعیین سرنوشت خود و جامعه‌تان نقشی مؤثر داشته باشید. حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) با افتخار اعلام می‌کند، کمپین “طوفان فکری همت” راه اندازی کرده است، کمپینی که به شما این امکان را می‌دهد تا با ارسال پاسخ های خود به صورت پیام‌ در پیام‌رسان‌های تلگرام و واتس‌اپ، در این طوفان فکری شرکت کنید.

در اینجا می‌خواهیم شما را به فکری عمیق و خلاقانه دعوت کنیم، کمپینی که به شما این امکان را می‌دهد تا طوفانی از ایده‌ها و پیام‌های مثبت خود را در میان دیگران اعضا منتقل کنید. با شرکت در کمپین “طوفان فکری همت”، شما می‌توانید این ویژگی را تجربه کنید و با ارسال پاسخ‌هایتان به سوال “چه بگوییم تا مردم مشتاق به تاثیرگذاری در تعیین سرنوشت خود شوند؟“، در ایجاد تغییرات مثبت در جامعه خود نقشی فعّال داشته باشید.

روش شرکت در کمپین طوفان فکری

روش شرکت کمپین طوفان فکری بسیار ساده است.شما می‌توانید پاسخ خود را در پیام‌رسان‌های تلگرام و واتس‌اپ به نشانی های زیر ارسال کنید.

لینک ارسال پیام در تلگرام

لینک ارسال پیام در واتس‌آپ

نکات مهم در ارسال پاسخ‌های کمپین طوفان فکری همت

 1. این گفتار در قالب یک جمله چند کلمهای باشد.(خبری، سوالی، ایهام، اشاره و …)
 2. از مطالب و شعارهای کلیشهای پرهیز شود.
 3. وجود کلمات کلیدی همدلی و تحول مطلوباست اما الزامی نیست.
 4. فراگیر و ملی باشد.

1 نظر
 1. مریم دهقان نیری می گوید

  مریم دهقان نیری می گوید ۳ ساعت پیش
  با سلام و احترام
  ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت “آقای ابراهیم رئیسی” رییس جمهور پیشین جمهوری اسلام ایران لطفاً قدرت را دست به دست نکنید من همان نخبه دیوانه هستم با چهار خواهر و برادر و دو تا داماد که در سپاه و ارتش مشغول به کار هستندکه همگی شاگرد و سرباز سردار سید احمد نبوی هستیم لطفن درست تصمیم بگیرید تا ما با کمک فرزندان سردار سید احمد نبوی یواشی تصمیم نگرفتیم دهه شصتیها هم بلد هستند بجنگند به رهبری هم اطلاع دهید نخبه عاقل را خوب میشناسند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.