بیانیه ریاست حزب همت استان خراسان رضوی بمناسبت روز قدس

207

«بسم الله الرحمن الرحیم»

🔸 روز جهانی قدس که یادآور نیت پاک رهبرکبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (قدس سرّه) است؛ روز بیزاری جستن از فسادها، مظلوم‌کشی‌ها و ستم کاری‌های رژیم غاصب صهیونیستی و روز تجلی جهاد مسلمین جهان علیه ظلم و کفر استکبار است.

🔹 این غده سرطانی، پایگاه تروریسم است و ریشه کن شدن آن از غرب آسیا، آرامش و امنیت را به منطقه باز خواهد گرداند. اگر کشورهای اسلامی بر مسأله اصلی جهان اسلام یعنی فلسطین استقامت بورزند؛ این حرکت نزولی و رو به زوالِ رژیم غاصب صهیونیستی که آغاز شده است، با سرعت بیشتری طی خواهد شد.

🔸 از گذشته که ملت فلسطین با دستان خالی در برابر رژیم کودک کش مبارزه می‌کرد تا امروز که مقاومت اسلامی، جایگاه جهاد و مبارزاتش به تهد را به سطح پاسخ موشکی ارتقا داده است و دشمن صهیونیستی در بحران‌های سیاسی، اقتصادی و امنیتی و اجتماعی رو به ضعف نهاده؛ ملت ایران با هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، همچنان بر عهد خود در حمایت از مظلومان و مبارزه با ستمگران استوار است و فلسطین و قدس شریف را در این کارزار تنها نخواهد گذاشت.

🔹 به فضل و اراده‌ی الهی، توطئه‌های نظام سلطه علیه جهان اسلام در بیشتر موارد ناکام مانده است. صحنه‌ی حوادث فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، یمن و افغانستان نیز به وضوح نشان می‌دهد جبهه مقاومت علیرغم حجم سنگین فشارها، همچنان با قدرت و تأثیر گذار پیش می‌‍رود.

🔹 حضور گسترده و جهانی امت اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان موجب اکمال بهره مندی‌های مسلمین از برکات رمضان الکریم خواهد شد.

ایشان ضمن دعوت از عموم مردم فهیم و شهید پرور کشور و همه افراد دارای معلولیت برای حضور پرشور در این میدان عظیم مجاهدت، یاد و نام شهدای مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی را گرامی می‌دارد و تأکید می‌کند که تداوم مقاومت در سرزمین‌ فلسطین و حمایت‌های جهانی از مجاهدان فلسطینی، قدس شریف را آزاد خواهد کرد و این پاره تن جهان اسلام به آغوش ملت اسلامی باز خواهد گشت؛

ان شاءالله.

«وَ مَا ذلكَ عَلَى اللَّهِ بِعَزِيزٍ»

 

سجادکولابادی

مسئول حزب همت خراسان رضوی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *