حزب همدلی مردم تحول خواه همت
حزب (همت)
خلیلی hmtp.ir

حمایت حزب همت از نیرو‌های جوان مومن و جهادگر

رئیس حزب همت استان مرکزی در اراک خبر داد: از کاندیدا‌های جوان، تحصیلکرده دارای برنامه، باهمت و پشتکار در هر شرایطی در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی حمایت میکنیم

مهندس خلیلی که خود از جوانان بومی شهر اراک است و تجربه فعالیت انتخاباتی ۳ دوره را در کارنامه خود دارد  گفت: به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ورود جوانان مومن و انقلابی بر عرصه‌های انتخابات و مدیریت کشور، حزب همت در سطح کشور با تلاش و پشتکار با تشکیل تیم‌های رصد و ارزیابی در سطح استان‌ها به دنبال شناسایی نخبگان و کاندیدا‌های مستقل در کشور است.

خلیلی ادامه داد : ما به دنبال بوجود اوردن جریانی جدید با نسل جوان در گام دوم انقلاب هستیم و وقت آن رسیده صندلی‌های متصل به افراد با تجربه به جوانان انتقال یافته و با تجربگان عرصه‌های مدیریتی به عنوان مشاور در کنار جوانان باعث رشد ترقی و حرکت ایران اسلامی شوند.

خلیلی گفت:حزب همت ضمن احترام به تمام سلایق سیاسی کشور به دنبال جذب جوانان، نخبگان و افراد اثر گذار به بدنه دولت و مجلس میباشد.

وی خاطرنشان کرد در سطح استان مرکزی رصد اشخاصی که ثبت نام کرده اند آغاز شده، اما جلسات آشنایی با این عزیزان بعد از مشخص شدن صلاحیت‌ها آغاز میشود

 

حمایت حزب همت از نیرو‌های جوان مومن و جهادگر

سایت رسمی حزب همت

کانال تلگرامی حزب همت

صفحه اینستاگرامی حزب همت

کانال ما در آپارات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.