''شورایاران دیگر بازیچه نمیشوند''

”شورایاران دیگر بازیچه نمیشوند”

8

”شورایاران دیگر بازیچه نمیشوند”

اخیرا جناب آقای سالاری عضو محترم شورای شهر تهران در گلایه ای از مدیران شهری گفته بودند که مدیران شهری با شورایاران ارتباط ندارند .

جناب آقای سالاری این حرف بیش از اندازه درست است و البته این تقصیر تنها به گردن مدیران شهری نیست بلکه ریشه این فعل نامیمون به خود اعضای شورای شهر بر میگردد .

مثل معروف ‘ از ماست که برماست ‘ جان مایه این گلایه شماست . شما و دوستان شورای شهر چنان فاصله نجومی با شورایاران گرفتید که الگویی برای مدیران شهری شد .

چرا در جایی که شما بیشترین رای را در انتخابات شورای شهر از شورای یاران و متنفذین محلی گرفتید و البته آنان را فراموش کردید باید مدیران شهرداری آنان را (شورایاران) را در تصمیمات محله ای در نظر بگیرند ؟
جناب آقای سالاری یادتان هست که شما و سایر اعضای محترم شورای فعلی ابر شهر تهران در سخنرانی‌های انتخاباتی خود در میان شورایاران و متنفذین محلی چه نقش موثر و پر رنگی را برای آنان ترسیم کرده بودید ؟

آیا در عمل حتی درصد کوچکی از آن تاثیر گذاری را محقق نمودید ؟

پس چرا امروز به جای اینکه خود را مقصر اصلی عدم تحقق ارتباط با شورایاران دانسته و از آنان عذرخواهی کنید از مدیران شهری گلایه میکنید ؟

شما سیاستگذاران اصلی مدیریت شهری هستید ، این شما بودید که باید در مصوبه های خود مدیران شهری را مکلف به این کار می‌کردید.

جناب آقای سالاری ، خود کرده را تدبیر نیست و البته امروز برای کوتاهی های خود و شورای شهر توپ را به زمین مدیران شهری انداختن بسیار دیر است .

شورایاران این بار حاضر نیستند اسیر شعارهای هیجانی شوند و مطمئنا اعضای آینده شورای شهر تهران را از میان دعوای جناحی دو لیست اصلاح طلب و اصولگرا انتخاب نخواهند کرد ، شک نکنید آنان و مردم این بار شورای آینده شهر تهران را از میان کسانی انتخاب خواهند کرد که قبل از اینکه دغدغه جناحی داشته باشند دغدغه مردم را داشته باشند .

بنظر میرسد نقد شما باید دو سال و نیم پیش مطرح میشد و نتیجه نقد هم ارتباط موثر شما و مدیران شهری با شورایاران میشد ، امروز برای این نقد بسیار دیر است و آب از سر گذشته است .

عدم حضور مردم در انتخابات مجلس گذشته تهران ریشه در نارضایتی های گسترده از قول ها و وعده های فراوان و مطالبات انباشته شده ای که شما و دوستان شما ایجاد کردند شکل گرفت .

انشاءالله همدلی و همت مردم تهران را با تحول خواهی آنان در گذر از دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا در انتخابات ۱۴۰۰ خواهیم دید .

سیداحمدنبوی
دبیرکل حزب همت
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *