“شفافیت، شوخی یا جدی؟!!” نماینده تبریز: در جریان منتفی شدن استیضاح قبلی وزیر صمت، ۷۰ تا ۷۵ خودروی شاسی بلند به نمایندگان دادند!

94

به نام خدا و با سلام

“شفافیت، شوخی یا جدی؟!!”

نماینده تبریز: در جریان منتفی شدن استیضاح قبلی وزیر صمت، ۷۰ تا ۷۵ خودروی شاسی بلند به نمایندگان دادند! ، بنا ندارم از امتیازاتی که داده شده است صحبت کنم، اما خوب است هیات رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی بیاید تکلیف آن خودروهایی که به نمایندگان داده شد را مشخص کند.
به گفته نماینده شجاع مجلس، واسطه گرفتن خودروها «علی قلی‌ها» بود که به همین خاطر عزل شد ، ۷۵ دستگاه خودروی فیدلیتی و دیگنیتی در ماجرای استیضاح قبلی وزیر صمت توسط شرکت بهمن خودرو و با مباشرت معاون اجرایی مجلس برای انصراف از استیضاح به نمایندگان اهدا شد.

جناب آقای قالیباف کجای معادله شفافیت قرار دارید؟ آقای قلی ها را مگر شما منصوب نکردید ؟ اگر با مردم صادق هستید و شعار شفافیت می‌دهید این فقره رسوایی مجلس را روشن کنید، در هیچ دوره ای از ادوار مجلس شورای اسلامی نمایندگان اینچنین تحت فشار افکار عمومی نبوده اند که تنها دلیل آن هم عدم کنشگری عزتمندانه ریاست قوه مقننه و هیات رئیسه از کیان مجلس و نمایندگان آن بوده است .
موارد استیضاح وزرا محترم و پس گرفته شدن امضای استیضاح کنندگان تحت فشار برخی اعضای متنفذ نیز از جمله این موارد بوده است .

جناب آقای قالیباف ؛ این افشاگری توسط یکی از نمایندگان توانای مجلس شورای اسلامی مطرح شده است نه از سوی یک خبرنگار که او را متهم به تشویش اذهان عمومی نمایید .
جناب آقای رئیس، انتخابات هیات رئیسه مجلس کمتر از یکماه دیگر است و شما یا باید پاسخگوی این رسوایی در مجلس باشید و یا دیگر کاندیدای ریاست قوه نشوید .

امروز شما باید به این سوال پاسخ دهید “شفافیت مجلس ، شوخی یا جدی؟”

سید احمد نبوی
دبیرکل حزب همت

@hemmattehran
WWW.HMTP.IR
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *