حزب همدلی مردم تحول خواه همت
حزب (همت)
سازمان جوانان حزب همت طی پیامی میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان بر جوانان برومند ایران تبریک گفتند:

سازمان جوانان حزب همت طی پیامی میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان بر جوانان برومند ایران تبریک گفتند:

سازمان جوانان حزب همت طی پیامی میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان بر جوانان برومند ایران تبریک گفتند:

متن پیام بدین شرح است:

وقتی جوان انگیزه دارد و اعتماد به نفس دارد و قدرت اندیشیدن دارد و شجاعت دارد، افسر است …، افسر جنگ نرم»
مقام معظم رهبری

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری سالروز ولادت جوان رشید و رعنای حضرت امام حسین (ع) به عنوان روز جوان نشانه ای است برای جوانان تا راهی که در زندگی باید طی کنند تا به سعادت دنیوی و اخروی برسند را از شبیه ترین انسان ها از نظر چهره و اخلاق به خاتم انبیاء بیاموزند ، الگویی که اگر جوانان طالب سعادت دنیا و آخرت هستند باید همواره آن را مد نظر خود قرار دهند و در تمام امور زندگی این الگو را سرلوحه کار خود قرار دهند.

یازدهم شعبان سالروز ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام شبیه ترین مردم از نظر خلق و خوی و منطق به رسول الله(ص) و روز جوان نامگذاری شده است .

باید قدر دان تقویم ها بود که یادشان نمی رود روزی و روزگاری، این روزمرگی دنیای پر هیاهیوی امروز را به نام جوان و جوانی به یادمان می آورند که هان رسیده است “نوبت جوانی کردن ”
جوانی کردن اصطلاحی است که شاید حداقل یکبار گوش هر انسانی را لمس کرده باشد اما فهم این عبارت مستلزم شناخت جایگاه جوان است.
حقیقتا هر کس جوانی کند جوان است؛ و افرادی که در بازۀ سنی ۱۵تا۲۹ سال باشند را، لاجرم جوان می خوانند.

جوانی، نه تنها مرحله ای از زندگی، بلکه ارزنده ترین و سرنوشت سازترین دورۀ زندگی است و فصل جوانی زیباترین فصل زندگی و ایام جوانی رسیدن به عالی ترین قله های رشد و بلوغ فکری است.
بنا به گفته مقام معظم رهبری : حضور جوانان در صحنه پرشور دانش اندوزی، هنگامی که با تلاش در راه گسترش فهم و معرفت دینی و سیاسی همراه باشد؛ یکی از بزرگترین آموزه های معنوی را، برای نسل جوان کشور پدید می آورد.

حال با تأسی از دلهای عاشق و جاودانه عاشورا، ادامه راه پرفروغ امام عزیز را به سرانگشت اشاره‌های راهگشای رهبر فرزانه انقلاب در مسیری روشن از امید طی کرده و نقش عظیم خود را در تعالی و رشد جامعه اسلامی با روحیه‌ای سرشار از عدالتخواهی تا آینده تابناک ظهور ایفا می‌کند.

هفته جوان فرصتی مغتنم است تا مراتب سپاس و قدرشناسی خود را تقدیم جوانان عزیز نمایم؛ که همواره در تمامی عرصه های علمی، ورزشی، سیاسی و اجتماعی نقش آفرینی می نمایند .

ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به محضر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و تمامی جوانان محب و شیعه حضرت امیرالمؤمنین (ع)و عموم جوانان مسلمان تبریک عرض می نماییم، انشاالله که تمامی جوانان با الگو قرار دادن حضرت علی اکبر (ع) در تمام مراحل زندگی موفق بوده و به سعادت دنیا و آخرت دست پیدا کنند.
انشاالله

سازمان جوانان ، دانشجویان حزب همدلی مردم تحول خواه(همت)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.